ahs-12-2
prg-08
km-05

Hakkımızda

Oyun park hastanesi olarak 10 yıllık tecrübemizle Türkiye genelinde park alanı ve bahçe ile ilgili oyun park montajı, oyun park tamiri, oyun park tadilatı, parça değişimi ve yenileme alanında yürüttüğümüz hizmeti, Oyunpark Tadilat Ltd Şirketimiz ile profesyonel, müşteri odaklı ve ülke genelinde geniş kapsamlı bir şekilde sunmayı amaçlamaktayız.

Vizyonumuz; 

Bilindiği üzere, eskimiş, kırılmış, deforme olmuş park ekipmanları yenisiyle değistirilmekte olup, bunun yerine firmamızla Türkiye'de ilk defa tasarruf sağlayacak düşük maliyetlerle park ekipmanlarının tadilat, tamirat ve yenilemesini yaparak,

*Her geçen gün hareket ve aktiviteleri kısıtlanan çocukları hem eğlendirerek hem de onların fizyolojik ve zihinsel gelişimine katki sağlamaktır.

 

Misyonumuz;

Günümüz dünyasında hareket ve aktiviteleri kısıtlanan çocukları hem eğlendirmek hem de onların fizyolojik ve beyinsel gelişimine katkı sağlamaktır.

Bu nedenle iş yaptığımız coğrafyada müşterilerimizin bize kolaylıkla ulaşmasını sağlamak, aynı zamanda bulunduğumuz lokasyonlarda en iyi hizmeti sunarak marka olmak temel prensibimizdir.

Ekibi Tanıyın

Kurucu ortaklarımız Burak Çevik, Olcay Ergün ve Peyzaj Mimarımız Eda Gürgün'le birlikte profesyonel ekibimizle hizmet vermekteyiz.

OLCAY ERGÜN

KURUCU

TEL:0554 559 7225

E-posta:

BURAK ÇEVİK

KURUCU

TEL : 0544 827 7114

E-posta: burak25cevik25@gmail.com

EDA GÜRGÜN

PEYZAJ MİMARI

TEL: 0554 377 4429

E-posta: